Klasa II - Wychowawca: Renata Urbaniak

 

1.   Andrzejewski Antoni

2.   Andrzejewski Tomasz

3.   Dolata Kamil

4.   Gurga Sandra

5.   Jendrzejak Julia

6.   Kaczmarek Oliwia

7.   Kasperski Ksawery

8.   Kaźmierczak Michalina

9.   Klimkowska Maria

10.   Mikołajczak Nikodem

11.  Kolańczyk Kacper

12.  Kręcisz Kacper

13.  Nadolna Marcelina

14.  Niedziela Wiktoria

15  Ratajczak Wiktoria

16.  Sfora Krystian

17.  Śmiejczak Gracjan

18.  Wojciechowska Julia

 

 

Klasa III- Wychowawca: Małgorzata Grybska

 

 

1.       Estera Dutkowska

2.       Katarzyna Jańczak

3.       Jakub Kaźmierczak

4.       Jakub Kędziora

5.       Adrian Kolańczyk

6.       Wiktoria Kowalczyk

7.       Tomasz Krzyżostaniak

8.       Oliwia Majchrzycka

9.       Michalina Marcinkowska

10.     Tomasz Mazur

11.     Wiktoria Sfora

 

Klasa IV - Wychowawca: Mikołaj Patelka

 

1.     Gołembski Dawid

2.     Jakubczak Szymon

3.     Jańczak Jagoda Anna

4.     Kubera Kamil

5.     Nawrocka Justyna

6.     Niedziela Szymon

7.     Ogrodowiak  Tomasz

8.     Skorupka Henryk

9.     Wyzuj Mateusz

 

Klasa V- Wychowawca: Marlena Fortuniak

 

1. Barczyński Piotr

2.Chylak Bartosz

3.Dąbrowska Faustyna

4.Klupś Weronika

5.Kolańczyk Amelia

6.Małycha Emilia

7.Nowak Anna

8.Okoniewski Wojciech

9.Ratajczak Michalina

10.Siniecka Katarzyna

11.Szczupak Ewa

12. Bukowiecki Kamil

13. Sroka Klaudia

 

 

Klasa VI - Wychowawca: Katarzyna Juskowiak

 

1.Byra Mateusz

2.Chudziński Tobiasz

3.Chylak Adam

4.Hertig Grzegorz

5.Konieczny Paweł

6.Kowalska Julia

7.Lasik Julia

8.Mrozek Tomasz

9.Panok Jakub

10.Socha Jakub

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa IA- Wychowawca: Katarzyna Klimkowska

 

1.       Cwojdziński Bartosz

2.       Dąbrowska Anna

3.       Jakubczak Kinga

4.       Kramski Mateusz

5.       Krawczyk Kamil

6.       Lasik Jędrzej

7.       Mazur Monika

8.       Mejza Marcin

9.       Mejza Mateusz

10.   Nowak Małgorzata

11.   Picz Piotr

12.   Sobczak Wiktoria

13.   Świdurski Kamil

14.   Witczak Marlena

15. Bukowiecka Sara

16. Barczyńska Wiktoria

17. Jaraczewski Marcin

 

Klasa IB- Wychowawca: Grażyna Kubiak

 

1.     Biernaczyk Aleksandra

2.    Brzezińska Anna

3.      Dubicka Marta

4.       Gołembska Roksana

5.       Jurdeczka Kinga

6.       Kołodziej Jakub

7.       Kowalska Katarzyna

8.    Kozica Zofia

9.       Michalak Agnieszka

10.       Picz Mateusz

11.       Ratajczak Konrad

12.   Smektała Patryk

13.   Świdurski Mateusz

 

 

Klasa II - Wychowawca: Iwona Kubasik

 

1.       Andrzejewski Kacper

2.       Biernaczyk Adriana

3.       Chwaliszewski Marek

4.       Gawroński Jakub

5.       Kordus Katarzyna

6.       Leonarczyk Krzysztof

7.       Marciniak Weronika

8.       Marcinkowski Mikołaj

9.       Mejza Lidia

10.   Nowacki Maciej

11.   Nowak Arkadiusz

12.   Picz Natalia

13. Sarbinowska Paulina

14.   Sielatycki Damian

15.   Siniecki Dawid

16.   Skorupka Emila

17.   Szczupak Paweł

18. Szymanowski Aleksander

19.   Urbaniak Maciej

20. Wawrzyniak Dawid

21.   Wels Agata

22.   Zieliński Dawid

23. Nowak Kacper

24. Szczepaniak Tobiasz

 

 

Klasa III - Wychowawca: Paulina Rzepecka

 

1.      Bassa Radosław

2.      Bolewicz Zuzanna

3.      Chuda Agnieszka

4.       Grześkowiak Gabriel

5.       Łukaszewska Kinga

6.      Kramska Nicola

7.      Kolańczyk Laura

8.      Michalak Patryk

9.      Musielak Zuzanna

10.  Nowak Marcin

11.  Okoniewska Marika

12.  Sielatycka Anna

13.  Sobczak Wojciech

14.  Smektała Klaudia

15.  Szczepaniak Alicja

16.  Szczupak Jacek

17.  Tomczak Maliwina

18.  Waleński Jakub

19.  Wojciechowski Mikołaj

20.  Wyzuj Sabrina